כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי שיווקי לעסקים לקידום השירותים שלהם. זוהי נוכחות מקוונת המציגה את הכישורים, המומחיות והניסיון של העסק. זה יכול להיות יעיל בהגעה ללקוחות פוטנציאליים. ניתן להשתמש בכרטיס הביקור הדיגיטלי להצהרת מיתוג אישית לגבי הקריירה והכישורים של האדם. ניתן לעשות זאת על ידי הצגת כל הכישורים הקשורים לעבודה או לתעשייה שלהם, כמו גם הישגים שהם השיגו בקריירה שלהם. כרטיסי ביקור דיגיטליים צריכים גם להציע מידע ליצירת קשר (אימייל, מספר טלפון ועוד...), לספק אמינות באמצעות הסמכות ופרסים (אם רלוונטי), להציג סיקור תקשורתי כלשהו של הארגון או הפרט, ולהציג דוגמאות ספציפיות של סיפורי הצלחה או המלצות מלקוחות או מבעלי עניין אחרים .
ה Digital-c הוא כלי פשוט וחזק שניתן להשתמש בו כדי לבנות מותג אישי, אינטראקטיבי וחברתי יותר. ה. עבור עסקים, המטרה של Digital-c היא למצוא דרכים להתחבר ללקוחות בצורה יעילה יותר באמצעות קמפיינים שיווקיים מקוונים. C דיגיטלי יעזור לך לפתח את ניהול קשרי הלקוחות שלך.
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כרטיס וירטואלי המאחסן בו את כל פרטי הקשר והזהות הדיגיטלית. ניתן לגשת בקלות למידע המאוחסן בכרטיס הדיגיטלי ולשתף אותו על ידי כל אחד. כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לשמש כצורה של שיווק ופרסום כדי לספק ללקוחות פוטנציאליים רבים יותר את שירותי החברה. זה יכול לשמש גם ככלי יעיל ליצירת רשתות מכיוון שאתה יכול לחלוק את המידע שלך עם אחרים מבלי שתצטרך לתת להם את כרטיס הביקור שלך בפועל.

שאלות נפוצות על כרטיס ביקור דיגיטלי

תחנת מידע , מה זה כרטיס ביקור דיגילי ?

כרטיס ביקור דיגיטלי זה בעצם אתר שמציג את פרטי העסק ואיך לגשת אליו , להתקשר ולהציג את האודות של העסק בצורה דיגיטלית ומתקדמת יותר , זה פשוט ישפר את העסק ויתן ללקוח רושם ראשוני מצויין על העסק שלכם

איפה זה יושב ?

העסק שלכם יהיה מאוחסן על גבי שרת שלנו , והוא שמור בצורת כרטיס ביקור דיגיטלי וברגע שגולשים לכרטיס שלכם יוכלו לראות את הכרטיס שלכם ואז יוכלו לבצע את הפעולות ששמורות על גבי הכרטיס שלכם והכל בלחיצה.

האם כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לכל החיים?

כרטיס ביקור דיגיטלי שלכם הוא לא לכל החיים , זה יהיה הגיש ופעיל כל עוד אתם מחדשים את החבילה שלכם בכל חודש או בכל שנה לפי המסלול שתבחרו , כי מסיבה פשוטה שאנחנו גם משלמים על אחסון הכרטיס שלכם ועל הדומיין .

כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם האם זה אמיתי ?!

אין דבר כזה כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם , כי מסיבה אחת פשוטה שאנו מאחסנים את המידע שלכם שמוצג בכרטיס הביקור הדיגטלי על גבי שרת שאנו משכירים לטווח ארוך , ואת המידע הזה אנו מציגים באתר כרטיס ביקור שלכם ועל זה גם אנחנו משלמים , לכן כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם זה משחק אחד גדול .

מהי עלות כרטיס ביקור דיגיטלי ?

יש שני מסלולים של כרטיס ביקור דיגיטלי , הראשון הוא תשלום חד פעמי כל שנה , מסלול שני זה תשלום חד פעמי בכל חודש , אגב יש להזכיר כי כרטיס ביקור דיגטלי זה ללא התחייבות אם תרצו לבטל אחרי שנה או חודש זה ללא עמלה או חיוב , פשוט מבטלים .

צור קשר - השאר לנו הודעה ואנו נדאג לך
שם מלא
מספר טלפון
תוכן הפניה
הודעה נשלחה
פנייתך נשמרה במערכת בהצלחה !